Autor: Redakcja

„Mądrze korzystaj z energii”. PGE startuje z nową kampanią

Podziel się tym wpisem:

W swojej najnowszej kampanii PGE Polska Grupa Energetyczna promuje efektywny sposób korzystania z energii elektrycznej. Co więcej, spółka zwraca uwagę na to, ile kilowatogodzin (kWh) zużywają najbardziej popularne sprzęty w gospodarstwie domowym. Dzięki specjalnemu kalkulatorowi, każdy będzie mógł z niej mądrze korzystać.

Mądre korzystanie z dobra jakim jest energia elektryczna powinno nam towarzyszyć każdego dnia. Szczególnie teraz, gdy wojna wywołana przez Putina na Ukrainie zachwiała sytuacją geopolityczną i wywołała światowy kryzys energetyczny. Każdy z nas, zmieniając swoje nawyki może mądrze korzystać z energii elektrycznej i ograniczyć jej zużycie a tym samym, zmniejszyć swoje rachunki – mówi Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

Każdy może obliczyć zużycie energii

Kampania PGE to także możliwość obliczenia zużycia i kosztów energii dla poszczególnych urządzeń, które posiadamy w domu. Aby dowiedzieć się, jakie jest zużycie energii w naszym gospodarstwie domowym, każdy może skorzystać ze strony internetowej: www.madrze-korzystaj.pl.

Kampania stworzona została w formie kreatywnej i przyjaznej w odbiorze. Głównym jej bohaterem są zwierzęta. Głównym bohaterem jest Sowa – Mądra Głowa, która przypomina o tym, jak każdy z nas może w sposób mądry korzystać z energii, aby rachunki stały się niższe.

***

Kampania reklamowa jest prowadzona w telewizji, na nośnikach OOH i w mediach społecznościowych. Na potrzeby kampanii został zrealizowany 15 – sekundowy spot. Kampania zaplanowana jest od 1 do 30 listopada 2022 roku. Za kreację kampanii oraz produkcję spotu odpowiada agencja GoldenSubmarine.

fot.: PGE

Materiał sponsorowany

Skip to content