XI Kongres Polska Wielki Projekt, część 2. Polska – Europa – Przemiany. Portal Trójmorze partnerem medialnym wydarzenia

Podziel się tym wpisem:

Portal Trójmorze z dumą informuje, że jest partnerem medialnym II części XI Kongresu Polska Wielki Projekt. Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-19 września w Warszawie (Arkady Kubickiego).

Trwa rejestracja na Kongres. Można jej, podobnie jak dziennikarskiej akredytacji, dokonać pod tym linkiem.

To II część XI Kongresu Polska Wielski Projekt (pierwsza odbyła się w maju tego roku). Hasło tej odsłony to Polska – Europa – Przemiany. Moderatorem dwóch panelów dyskusyjnych będzie prezes Stowarzyszenia Trójmorze Grzegorz Górny. Pierwszy z nich, otwierający wydarzenie (17 września, godz. 11.00), będzie dotyczył „bezpieczeństwa europejskiego w relacjach transatlantyckich”.

Drugi panel, który moderować będzie Grzegorz Górny to „Rodzina. Demografia. Państwo” (18 września 15.30). Cały program można znaleźć na stronie internetowej XI Kongresu PWP.

***

Jak czytamy na stronie internetowej wydarzenia, głównym jego założeniem jest „debata nad strategicznymi wyzwaniami rozwojowymi stojącymi przed Polską w najbliższych dekadach”. Idea Kongresu sięga 2011 roku.

„W naszym wspólnym interesie leży podjęcie trudu odpowiedzialności za wspólne dobro, naszą Rzeczpospolitą. Jesteśmy głęboko przekonani, że podstawową powinnością stojącą dziś przed ludźmi, którym leży na sercu dobro Polski i kolejnych pokoleń Polek i Polaków jest stworzenie silnych ram przestrzeni politycznej, umożliwiających dyskusję o sprawach najwyższej wagi” – przekonują organizatorzy.

***

Portal Trójmorze aktywnie włącza się w wydarzenia, które służą rozpowszechnianiu idei przyświecających Inicjatywie Trójmorza, zbliżaniu państw-członków Inicjatywy i debacie dotyczącej regionu.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą przy organizowanym przez siebie wydarzeniu zapraszamy do kontaktu: office@trimarium.pl.

Skip to content